Актуально Розслідування

Одіозний екс-беркут може очолити воєнізовану охорону «Укрзалізниці»

Володимир Александров намагається пробитися на посаду заступника начальника Головного управління Воєнізованої охорони АТ «Українська залізниця».

Володимир Александров готується обійняти посаду заступника начальника «ВОХРу» – структури, яка знаходиться в складі АТ «Українська залізниця» та забезпечує безпеку і охорону вантажів, що перевозяться залізничним транспортом. Дану інформацію повідомляє залізничний телеграм-канал «Офис на Тверской»

Володимир Александров відомий тим, що очолював Київський спецпідрозділ «Беркут» в 2007-2013 роках та запам’ятався непрофесійною поведінкою, постійним тиском на активістів та журналістів.

Александров був настільки відданою людиною злочинній владі Януковича і настільки хотів «вислужитися», що був звільнений з посади міністром внутрішніх справ Захарченком за те, що за його наказом було незаконно затримано 40 і побито 11 активістів, які хотіли вберегти «Гостинний двір» на столичному Подолі від забудови, в 2013 році. Проте, пізніше на невеликий термін був повернутий на посаду. В подіях Революції Гідності активної участі з боку правоохоронців не приймав.

На Александрова навіть було відкрито кримінальну справу №12013110070001353 за підозрою в ст. 340 – незаконне перешкоджання організації та проведенню зібрань, ст. 346 – умисне нанесення громадському діячу легких і середніх тілесних ушкоджень та побої, ст. 351 – невиконання посадовою особою законних вимог народного депутата і депутата місцевої ради, ст. 365 – перевищення влади і службових повноважень. Йому було повідомлено про підозру – справа розглядається в суді. Александрову загрожує до 8 років позбавлення волі.

За свідченнями потерпілих, за наказом Александрова співробітники «Беркуту» силою тягли їх по землі та наносили удари по голові. До того ж «під роздачу» потрапили не тільки учасники акції протесту, а і звичайні перехожі.

Зараз відбувається розгляд по суті, кримінальної справи по обвинуваченню Александрова в Подільському районному суді м. Києва. Наступне засідання заплановане на 24 грудня 2021 року. Проте, виникає об’єктивна підозра, що Александров уникне покарання і справа буде закрита за строком давності, адже з моменту побиття громадськості під «Гостинним двором» пройшло вже майже 9 років.

Александров також запам’ятався неадекватною поведінкою та жорстоким поводженням і командуванням на акціях протесту в період з 2010 по 2013 роки. На сам перед це відбувалося на акціях протесту «афганців», мітингах на підтримку Юлії Тимошенко та демонстраціях «День Гніву» організації «Спільна справа».

Більше того, Александров «відмітився», в свій час, відмітився нападом на журналіста «Нового каналу», який фільмував дії правоохоронців та вимагав судити працівника ЗМІ за 5 статтями кримінального кодексу.

Зараз Александров періодично коментує ситуацію та виступає на проросійському телеканалі «НАШ» Євгенія Мураєва та намагається «відбілити» репутацію силовиків під час Революції Гідності.

За наявною інформацією, на посаду Александрова просувають «зверху», тобто намагаються нав’язати його фігуру з центрального апарату АТ «Українська залізниця».

Ручне призначення на посади в АТ «Українська залізниця» і так є неефективним методом управління компанією, що збільшує корупційні ризики та призводить до збитків національного перевізника. А призначення на посаду одіозного екс-Беркутівця, причетного до ряду одіозних і неадекватних проявів насилля по відношенню до журналістів та громадськості, за часів президентства Януковича, є абсолютно неприпустимим.

%d блогерам подобається це: