Важливо Розслідування

Син Ахметова став власником елітної нерухомості у Швейцарії

Старший син олігарха Ріната Ахметова Дамір купив віллу в передмісті Женеви за 60 мільйонів швейцарських франків (два мільярди гривень).

Записи в державній земельній книзі, свідчать про те, що будинок розташований за адресою Chemin de Botterel 5, 1222 Vésenaz, Швейцарія.

Ця вулиця приватна. Тут Дамір Ахметов купив два будинки – розкішну віллу і будинок поменше по сусідству, а також ділянку площею 7600 квадратних метрів. Продавцем розкішного маєтку був Мансур Акрам Одже, французький бізнесмен, який народився в Саудівській Аравії. Він є співвласником імперії TAG і команди McLaren Formula One, і входить в список 100 найвпливовіших арабів світу.

Дамір Ахметов виїхав з України у віці 10 років, навчався у Швейцарії та Великій Британії та є членом наглядових рад енергетичних та металургійних компаній свого батька, ДТЕК та “Метінвест”.

Крім цього, член наглядової ради АТ “Укрзалізниця” Сергій Лещенко Лещенко стверджує, що два мільярди гривень клан Ахметова вивів, але повинен був заплатити їх “Укрзалізниці”. Він каже, що у 2020 році компанія зазнає фінансових втрат через те, що олігархи “не платять справедливі мита за транспортування залізної руди”, а виводять кошти за кордон і скуповують там нерухомість.

Раніше повідомлялося, що група Павлюка у Верховній раді продовжує працювати на Ахметова.

%d блогерам подобається це: