Важливо

Радник Меркель заявив, що вона свідомо заважала Україні на шляху в ЄС і НАТО

Канцлер Німеччини Ангела Меркель завжди діяла виходячи з того, що Росія не дозволить Україні йти прозахідним шляхом. Щоб не конфліктувати з Кремлем, канцлер завадила вступу України до НАТО і позбавила перспектив членства в ЄС.

Про це повідомляє видання dilo.net.ua

Із такими викриттям виступив Крістоф Гойсґен, один із найвпливовіших радників Анґели Меркель у 2007–2017 роках, наводить його слова Радіо Польща. Серед іншого, Гойсґен стверджує, що уряд Німеччини під час перебування на посаді Анґели Меркель, із самого початку припускав, що Росія ніколи не погодиться на прозахідний курс України.

«Виступаючи проти сильного опору США, Меркель запобігла вступу України до НАТО; Угода про асоціацію з Європейським Союзом не відкривала жодних перспектив членства. Вона завжди пам’ятала про речі, які були б прийнятними для Росії», – заявив Гойсґен.

Раніше Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Франція і Німеччина несуть відповідальність за окупацію РФ Криму – в 2008 році вони відмовили Україні і Грузії у просуванні в НАТО. Після чого на ці країни напала Росія.

%d блогерам подобається це: