Важливо Події

Львівську залізницю очолив мільйонер який ніколи не займався бізнесом

30 грудня, на “Львівській залізниці” відбулось швидке і непублічне пересортування кадрів. Зокрема, “Львівська залізниця” отримала нового керівника, ним став 56-річний Юрій Іщук, – повідомляє видання dilo.net.ua

Юрій Іщук уродженець села Підлісці, що на Тернопільщині. Після закінчення у 1988 році ДІІТ “Дніпропетровський інститут інженерів транспорту” за спеціальністю “організація та управління перевезень” почав свою трудову діяльність на станції “Рівне”, став помічником складача поїздів. У 2000 році закінчив міжгалузевий інститут післядипломної освіти за фахом “облік та аудит”. У тому ж році очолив фінансово-економічну службу “Львівської залізниці”. З 2006 року аж до свого призначання на посаду директора виконавчого філії “Львівська залізниця” був заступником директора з фінансово-економічних питань. Призначення на посаду директора виконавчого філії “Львівська залізниця” відбувається без конкурсу, на контрактній основі.

У 2007 році працівники КРУ провели ревізію фінансово-господарської діяльності “Львівської залізниці”. За результатами перевірки встановлено, що “Львівська залізниця” укладала договори без проведення відповідних процедур закупівлі на загальну суму 1 млн. 150 тис. грн – за що на Юрія Іщука, який був головою тендерного комітету, склали адміністративний протокол та скерували справу до суду. Галицький районний суд Львова визнав Юрія Іщука винним та наклав штраф у розмірі 2550 гривень. Тобто порушень більше як на мільйон гривень, а штраф лише – 2,5 тисячі.

Новоспечений директор виконавчий філії “Львівська залізниця” проживає у Львові. Приватний будинок на 227кв.м та земля під ним оформлені на дружину – Надію Іщук.

Надія Іщук також має у власності невеличкий особняк у селі Макишин Чернігівської області на 65 квадратів, який разом із паєм дістались у спадок.

Як заведено у високопосадовців, Юрій Іщук власної нерухомості немає, проте їздить на Mercedes S350L.

У подружжя є син Руслан Іщук, який пішов стежкою батька – працює на благо залізничного транспорту у тій ж самій регіональній філії “Львівська залізниця”. Зараз син займає посаду головного інженера у Службі закупівель і постачання. Кар’єрний шлях Руслана Іщука доволі мінливий. Раніше він був заступником начальника служби з реформування, займав посаду начальника відділу, та інше. Робота на цих посадах дала Руслану краще матеріальне забезпечення ніж батьку, який не спромігся здобути стільки благ.

Проживає Руслан Іщук разом з дружиною та донькою у цьому особняку на 390 квадратних метрів у селі Холодновідка, яке так полюбив топ-менеджмент залізниці. Вартість особняка, згідно з декларацією, 1 500 000 гривень. Зараз цей маєток, за найскромнішими підрахунками, вартує близько 12 мільйонів гривень.

Мар’яна Іщук, дружина Руслана, теж працює на Залізниці. З майна у подружжя є частка квартири та гараж у Львові, і також 10 соток серед гір у Турківському районі Львівщини. У останній декларації 31-річний Руслан вказав два автомобілі: престижний Mercedes 350 та електрокар Nissan Leaf. Останній на ринку вартує близько 280 тисяч гривень, проте молодому управлінцю вдалось його придбати всього за 75 тис. грн. А ще кросовий мотоцикл Honda вартістю 40 тис.грн.

Син нового директора виконавчого філії “Львівська залізниця” також доволі успішний бізнесмен, Руслан є бенефіціаром двох компаній.

ПП “ВИРОБНИЧА ФІРМА “СНОВ” має статутний капітал 40 тис.грн. Займається доволі різною діяльністю: від ресторанів, готелів до вантажного транспорту.

Друга компанія Руслана Іщука «Виробнича фірма «Калина» значно цікавіша, статутний капітал у неї 3 483 591 гривень. У власності фірми є власний готель у місті Кременець Тернопільської області.

Керівником та уповноваженою особою у цих двох компаніях є мама Руслана Іщука, Надія Іщук. Раніше пані Надія також працювала в структурах залізниці, щоправда, на дрібних посадах.

Джерело: dilo.net.ua

Про корупційні схеми в Укрзалізниці читайте у розслідуванні “Хто стоїть за «космічними» переплатами Укрзалізниці?”

%d блогерам подобається це: