Важливо Події

Кличко переміг канал 1+1

Мер Києва Віталій Кличко виграв судовий позов до “Телерадіокомпанії “Студія 1+1” про захист честі, гідності і ділової репутації.

Позов мер Києва та співпозивач Дмитро Білоцерковець подали ще в серпні 2019 року – після виходу в ефір “Студії 1+1” програми “Гроші” Олександра Дубинського, де був сюжет про них.

Пряма мова Кличка: “Наскільки ви пам’ятаєте, тоді проти мене була розгорнута широка кампанія з дискредитації. І я заявив, що захищатиму свою честь і гідність у суді. Тому й подав позов до суду на канал “1+1″, який поливав мене брудом. Про наступ на свободу слова тут не йдеться”.

Джерело: прес-служба Кличка.

Суд визнав інформацію у сюжеті “1+1” “Як крадуть у киян, або схеми Кличка на МАФах” від 24 червня 2019 року “недостовірною та такою, що порушує честь, гідність, ділову репутацію” Кличка і Білоцерковця.

У сюжеті йшлося про те, що Кличко і керівник Департаменту міського благоустрою Дмитро Білоцерковець нібито збирають “чорний кеш” з кіосків у столиці, а МАФи “незгодних” демонтують.

У програмі заявляли, що власники незаконних кіосків нібито платять “смотрящим” від 7 до 30 тисяч гривень щомісяця.

Суд зобов’язав “Студію 1+1” спростувати недостовірну інформацію відносно Кличка та Білоцерківця, а також видалити сюжет з сайту 1+1, Youtube каналу “1+1” та соцмережі “Facebook”.

Суд також постановив стягнути з “1+1” на користь Білоцерковця 50 тисяч гривень в рахунок відшкодування моральної шкоди (у позові позивачі просили стягнути 1,5 млн гривень).

%d блогерам подобається це: