Важливо Події

Корбан заявив про себе участю у корпоративній війні

Колишній лідер партії «Укроп» та ексзаступник Ігоря Коломойського Геннадій Корбан став власником 50% акцій компанії, якій належать торгові марки й логотипи мережі магазинів техніки та електроніки «Цитрус».

Корбан отримав у власність 50% ТОВ «ЗТ-ІНВЕСТ», його частка в статутному капіталі компанії становить 801,5 тисячі гривень. Таку ж частку має одеський бізнесмен і співвласник «Цитрусу» Григорій Топал.

Повідомляє Антикорупційний блокпост, з посиланням на дані YouControl.

25 лютого Корбан замінив Дмитра Зінченка ㅡ співзасновника мережі електротехніки.

Раніше між двома власниками «Цитрусу» ㅡ Топалом і Зінченком ㅡ стався конфлікт. Останній заявляв, нібито його бізнес-партнер намагається захопити компанію.

Суть конфлікту

Одеські бізнесмени Топал і Зінченко заснували компанію «ЗТ-ІНВЕСТ» ще у 2000 році, кожному дісталася доля у 50%. У 2019 році мережа магазинів «Цитрус» значно виросла: увійшла до списку 30 найдорожчих компаній в Україні та оцінювалась у 65 мільйонів доларів. Нині магазини компанії є в 11 містах України.

У серпні 2020 року Григорій Топал намагався без відома бізнес-партнера передати права на низку торгових марок, які належать «ЗТ-ІНВЕСТ» (зокрема й марки, пов’язані з «Цитрусом»), своїй власній компанії «Т-Рент».

Однак для цього передання майна мав зафіксувати «Укрпатент». Там реєструвати передання прав відмовилися через проблеми з оформленням документації. Тоді «ЗТ-Інвест» звернулося з позовом проти «Укрпатенту» до Господарського суду міста Києва.

Раніше повідомлялося, що Фірташ повернувся на паливний ринок.

%d блогерам подобається це: