Важливо Події

З`явивися потенцій директор НАБУ

У Вашингтоні згодні піти на поступки і дати добро на відставку Артема Ситника з посади директора НАБУ, якщо новим керівником бюро стане колишній генпрокурор Руслан Рябошапка.

«Як стверджують наші джерела, питання Ситника найближчим часом може бути зрушене з мертвої точки. У Вашингтоні бачать, що ситуація з Ситником зайшла в глухий кут, і згодні піти на поступки і дати добро на відставку директора НАБУ, якщо на його місце буде призначено людину, яка влаштовує і їх. І такою людиною, за нашою інформацією, став колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка. Поки в ОП не надто раді такій кандидатурі, але варіантів для маневру поки немає», – йдеться в статті видання «Delo.ua» «Чи можуть США погодитися на відставку директора НАБУ Ситника?»

Непрямим підтвердженням цієї інформації є те, що Рябошапка останнім часом помітно активізував свою публічну діяльність. Він регулярно з’являється в українських ЗМІ, дає інтерв’ю, активно коментує останні події, у тому числі й навколо НАБУ, Ситника і боротьби з корупцією.

Також, нещодавно у США Рябошапці було вручено премію Державного департаменту США у сфері боротьби з корупцією.

Раніше повідомлялося, що Уряд Шмигаля проголосував законопроєкт, яким звільняє Ситника.

%d блогерам подобається це: