Важливо Події

Арахамія вніс правку в бюджет на користь тютюнових монополістів

Комітет з питань фінансів податкової та митної політики вніс поправки у законопроєкт №4278, яким знижують на 30% акциз на сигарети для iqos і glo з 1 квітня 2021 року.

В четвер, 25 лютого Комітет з питань фінансів податкової та митної політики з подачі голови фракції Слуга Народу Давида Арахамії вніс поправки у законопроєкт №4278 які знижують на 30% акциз на сигарети для iqos і glo з 1 квітня 2021 року. Дев’ятнадцять членів Комітету своїм рішенням підтримала пропозиції Арахамії.

Давид Арахамія, вже не вперше “лобіює інтереси” тютюнових компаній. 16 грудня вже відстоювали позицію зниження акцизу на сигарили та ТВЕНи (стіки для пристроїв IQOS та glo). Це стало відомо з переписки в партійному чаті “Слуги Народу”, де голова фракції Давид Арахамія разом з депутатами Мар’яном Заблоцьким та Євгеном Петруняком відстоювали позицію, вигідну тютюновим компаніям. Тоді Парламент відхилив пропозиції створення податкової преференції для тютюнової корпорації.

Разом з ци, заступник міністра фінансів Юрій Драгончук публічно теж підтримав правку по зменшенню акцизу на тютюнові вироби. Це в свою чергу призведе до недоотримання бюджетом 3 мільярди гривень

%d блогерам подобається це: