Важливо Події

Послом України у США стала жінка

Вперше в історії України послом України у Сполучених Штатах Америки стала жінка.

25 лютого президент України Володимир Зеленський призначив ексміністерку фінансів Оксану Маркарову послом України в Сполучених Штатах Америки.

Зеленський заявив про те, що кандидатура Маркарової має три ключові переваги, а саме: патріотизм, високий професійний рівень і дуже позитивне сприйняття в США.

Маркарова вважає, що США не лише стратегічний партнер України, а й країна, з якою вона пов’язана спільними цінностями.

“У нас спільні демократичні цінності і спільне прагнення зробити Україну сильнішою, захистити її від агресора, відновити її цілісність і підтримати трансформацію в сучасну інноваційну країну. Тому що економічно потужна демократична Україна, з сильними інститутами і справедливим правосуддям, член НАТО і ЄС – це не тільки мрія і вимога наших громадян, але й гарантія безпеки та розвитку всього чорноморського регіону і Європи”, – сказала пані посол.

“У мене як у посла дуже багато ідей, як зробити наше співробітництво ще більш цікавим і результативним, і я розраховую на підтримку всіх американських українців і друзів України в цій справі”, – підсумувала Маркарова.

До цього Маркарова не працювала на дипломатичних посадах.

Експерти вважають , що призначення Маркарової пов`язане з тим, що в Україні офіційно припинила свою роботу місія Міжнародного валютного фонду.

%d блогерам подобається це: