Важливо Події

Ляшко підробив лотерейний білет із виграшем – НАЗК

У 2017 році тодішній нардеп Олег Ляшко задекларував три виграші на загальну суму понад 570 тис. грн. Глава Нацагентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков розповів, що за результатами вивчення цього випадку агентство встановило, що він підробив білет.

Екснардеп і лідер Радикальної партії Олег Ляшко підробив лотерейний білет, за яким нібито виграв понад 570 тис. грн. Про це повідомляє Антикорупційний Блокпост з посиланням на “Радіо НВ”.

“НАЗК провело перевірку й встановило, що він підробив виграшний білет. Нам підтвердили, що не було такого виграшного білета. І було кримінальне провадження, його мали притягнути до відповідальності, але Конституційний Суд скасував відповідальність”, – зазначив Новіков.

25 жовтня 2017 року Ляшко задекларував три виграші: 283,56 тис. грн, 134 тис. грн і 153,485 тис. грн. Як джерело доходу вказано компанію “Українська національна лотерея”.

Політик заявив, що виграв ці гроші завдяки ставкам на футбольні матчі. За словами Ляшка, він ставив на “Шахтар” і “Ліверпуль”, а виграші були анонімними.

%d блогерам подобається це: