Важливо Події

Ціна на газ зростає через закупівлю труб у Пінчука

Корупційні схеми НАК “Нафтогаз України” із закупівлею труб у заводу “Інтерпайп” Віктора Пінчука привели до необґрунтованого зростання тарифів на природний газ для населення.

“Усі труби для буріння, обсадні, насосно-компресорні постачаються з одного джерела – це компанія “Інтерпайп”, славнозвісна. Жодна інша компанія не може поставити ці труби, навіть запровадили імпортні мита для того, щоб тільки ці труби лежали на складах НАК “Нафтогазу”, які сьогодні ми оплатили в наших платіжках” – повідомив народний депутат Олексій Кучеренко.

Кучеренко закликав правоохоронні органи розслідувати корупційні схеми із закупівлі державним “Нафтогазом” трубної продукції у компанії олігарха Віктора Пінчука.

“Ця вся схема, повірте, буде нескінченною, поки громадяни України – власники НАК “Нафтогаз України” – жорстко не сформулюють свою вимогу – ліквідація НАК “Нафтогазу”, слідство і відповідні дії стосовно злочинців, які очолюють цю структуру останні роки”, – підсумував Кучеренко.

За період з 2014 по 2020 рік “Інтерпайп Україна” уклала з дочірньою компанією “Укргазвидобування” 340 контрактів на суму 16 млрд гривень.

%d блогерам подобається це: