Важливо Події

Фірташ повернувся на паливний ринок

Ostchem Retail, роздрібний напрямок холдингу Ostchem, який, своєю чергою, входить в азотний бізнес Group DF, почав продаж дизельного палива аграріям.

Сервіс надається аграріям по всій Україні з доставкою в господарство.

Компанія буде продавати паливо виробництва України, Білорусі та Литви.

Керівник напрямку Ostchem Retail Євген Хуриленко заявив, що компанія прагне надавати фермерам весь спектр Агропослуги в “єдиному вікні”.

Наразі компанія продає мінеральні добрива та засоби захисту рослин та насіння в рамках кобрендингової програми з компанією Syngenta.

Зі слів Хуриленка, комплексний сервіс дозволяє фермерам суттєво заощадити час на пошук постачальників та укладення угод із забезпеченням єдиних стандартів якості.

Згідно з повідомленням, під час проведення сільгоспробіт аграрій використовує до 100 літрів дизельного палива на 1 га; за затратами витрати на паливо становлять близько 15-20% витрат на увесь сільгоспцикл аграрія.

Аналітики Group DF оцінюють обсяг українського ринку дизельного палива для агросектору близько 40 млрд гривень.

Хуриленко очікує, що надалі програми пільгового кредитування компанії будуть поширюватися не тільки на покупку аграріями добрив, насіння і ЗЗР, а й покриють придбання палива.

У серпні 2020 Ostchem Retail уклав на 2020/2021 маркетинговий рік угоду з шістьма українськими банками про цільове кредитування закупівлі аграріями азотних добрив.

Ostchem Retail – роздрібний напрямок холдингу Ostchem, що входить в азотний бізнес Group DF.

Ostchem Retail створено в 2019 році для забезпечення продажів і прямих поставок мінеральних добрив від заводів-виробників холдингу Ostchem до аграріїв України.

Ostchem Retail першим впровадив альтернативні інструменти продажів на ринку азотних добрив, закупівля добрив відбувається за допомогою фінансування банків-партнерів.

Засновник і власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.

%d блогерам подобається це: