Події

Група Павлюка продовжує працювати на Ахметова

Група чернігівського бізнесмена Іллі Павлюка, яка складалася з народних депутатів партії “Слуга народу” та працювала у Верховній Раді в інтересах Ріната Ахметова сьогодні продовжує свою роботу попри те, що їх нібито розпустили.

Один з депутатів СН, який займається питаннями екології, розповів ЗМІ, що саме “група Павлюка” працювала над тим, аби для закону № 4167 про промислові викиди в повітря не вистачило голосів.

«Закон провалили. Він невигідний ДТЕК, тому що їхні підприємства є найбільшими забруднювачами. Закон реально потрібний, але група Павлюка зробила все можливе, щоб голосів забракло», — розповів депутат Українській правді.

Лідером “павлюківців” є депутат СН Олег Марусяк. Він навіть вносив альтернативні проекти та просто в чатах просив не голосувати.

Ця ж група двічі провалила голосування за призначення Юрія Вітренка віцепрем’єром. Вони намагалися усунути з посади очільника аграрного комітету Миколу Сольського, який є близьким товаришем колидышнього глави ОП Андрія Богдана. Саме останній намагався раніше розпустити “павлюківців”.

Якщо Банкова хоче отримати голоси з питання, де немає чутливих для «донецьких» економічних інтересів, то напряму комунікує із Павлюком. Крім того, його самого час від часу запрошують на наради до президента Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялося, що Ахметов купує Дніпровський металургійний комбінат.

%d блогерам подобається це: