Важливо Події

Законопроект про регулювання грального бізнесу неконституційний

Глава Гемблінг Асоціації України написав колонку, в якій торкнувся ще одного законопроекту про регулювання грального бізнесу, внесений нардепом Олександром Дубінським.

Мова йде про законопроект №4351-1

Дубінський знаходиться під санкціями США і довіра до його «професійної» депутатської роботи у західних партнерів абсолютно відсутня, та й сама фракція його виключила зі своїх лав.

Науково-експертне управління ВР вважає положення законопроекту №4351-1 абсолютно неконституційним. Наприклад, повноваження Комітетів Ради чітко визначено в ч. 1 статті 89 Конституції України, і там не йдеться про те, що депутати займаються відбором в конкурсні комісії за призначенням держслужбовців.

Також глава асоціації відзначає, що Комісія з азартних ігор, згідно з ч. 5 ст. 6 ЗУ про легалізацію азартних ігор, є центральним органом виконавчої влади зі спецстатусом і її діяльність спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, а не Верховною Радою, і тим паче окремим її комітетом.

«Депутати замість допомоги всій сфері азартних ігор створюють одні проблем як для держави, так і у безпосередньо для бізнесу», 一 підсумовує глава асоціації.

%d блогерам подобається це: