Важливо Події

Тернопільський прокурор прокоментував погрози від Портнова

Перший заступник прокурора Тернопільської області Олександр Божко прокоментував погрози з телефона, яким користувався Андрій Портнов.

“Я з вами не згоден у цьому висновку, бо насправді знаю, хто мені писав. Поясню чому. Коли я 29 листопада 2019 року звернувся з дисциплінарною скаргою до КДКА Київської області на дії цього адвоката з вимогою порушити дисциплінарне провадження та притягнути його до дисциплінарної відповідальності й позбавити права на здійснення адвокатської діяльності, вказана особа надала письмові пояснення на дисциплінарну скаргу. І в цих поясненнях визнала, що так, це була вона. І ця особа сказала, що це не стосується адвокатської діяльності. Мовляв, я негідник, і це була розмова між двома чоловіками. Тому, вибачте, як ми можемо говорити, що його особу не підтверджено? Тим паче, що він у телеграм-каналі, який видає за свій (а там є його фотографія, там він публікує власні документи, які є у його розпорядженні; фотографії з Офісу президента з картинами), він теж підтверджував, що це його робота. Як ми можемо казати, що це не він?” – заявив Божко.

“По-перше, є підрозділи по боротьбі з кіберзлочинністю. По-друге, аби перевірити, чи дзвінок був з цього телефону, потрібно було б узяти ухвалу суду про тимчасовий доступ на той телефон чи комп’ютер або на обшук. Можна встановити ІР-адресу і перевірити, звідки воно адмініструється. Але ви можете собі уявити, що хтось піде з обшуком чи з тимчасовим доступом до даної категорії осіб? Як на мене, потрібно було робити обшук одразу у квітні – травні 2019-го, тоді це можна було встановити. Тим паче цей пан у травні 2019-го приїхав в Україну”, – додав він у інтерв`ю censor.net.

%d блогерам подобається це: