Події

В Україні вводять санкції проти Нікарагуа, проте ігнорують внутрішні проблеми і потенційно санкційні компанії


1 лютого РНБО ввело спеціальні економічні та обмежуючі санкції до Республіки Нікарагуа.

Причиною введення санкцій проти країни Латинської Америки є призначення «почесним консулом Нікарагуа в Республіці Крим» Олега Бєлааерцева, російського політичного діяча причетного до окупації Криму та заочно засудженого українським судом за посягання на територіальну цілісність України.

Звичайно робота МЗС заслуговує на повагу, проте обурює той факт, що РНБО паралельно ігнорує внутрішні проблеми.

Вже більше чотирьох років тягнеться історія з компанією «Тедіс» (раніше «Мегаполіс»), яка являється монополістом та ринку дистрибуції сигарет в Україні та «дочірньою фірмою» холдингу, що входить до групи компаній «Меркурій» російського бізнесмена Ігора Кесаєва. До групи компаній входить російський військовий завод імені Дегтярьова, продукція якого активно використовується проти України на Донбасі. Звичайно російський «Мегаполіс» перебуває під українськими санкціями, проте припинити роботу монополіста на українському ринку не в змозі вже декілька років.

Паралельно Росія торгує власним бензином в Україні через мережу АЗС Glusco, що має відношення до Нісана Моісеєва та Віктора Медведчука.

Glusco це фактично ребрендинг мережі «ТНК» і українською мережею «Роснєфті». Компанія була нібито «продана» українському власнику для уникнення проблем та спокійного ведення бізнесу.

Для завоювання ринку мережа продає паливо зі значним дисконтом та пропонує різноманітні знижки. По факту ж може виступати спонсором та легалізатором коштів для проросійських сил в Україні.

Нажаль посадовцям в Україні набагато легше вводити санкції проти далекої країни Латинської Америки та заявляти про «перемогу» ніж вирішити внутрішні питання, про які неодноразово заявляли журналісти та громадськість.

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: