Події

Про авто і землі чиновника поліції Івано-Франківська Михайла Банка

Михайло Банк займає посаду керівника управління Департаменту захисту Національної економіки поліції в Івано-Франківській області, його заробітна плата становить 205 тисяч гривень в рік, при цьому він зміг придбати стан, який незрівнянно з його заробітком.

Банк придбав автомобіль Land Cruiser 200, ринкова вартість якого 60 тисяч дол., автомобіль оформлений на батька, а також Mitsubishi Pajero Wagon вартістю 40 тисяч дол., оформлений як подарунок у негрошовій формі.

На посаді голови Департаменту захисту економіки Нацполиции Михайло Банк заволодів трьома земельними ділянками в селі Поляниця Івано-Франківської області площею 0,35 га та вартістю від 150 тисяч дол. Земля розташована в заповідній зоні поблизу курорту “Буковель” і оформлена на батька. На території ділянок ведеться капітальне будівництво готельного комплексу, вартість якого, за оцінками фахівців, склала 5 млн доларів.

“Нами були направлені звернення до Міністерства внутрішніх справ, Державне бюро розслідувань, відкритий Офіс НАБУ з вимогою розібратися, як людина, яка все життя пропрацював у правоохоронних органах, спромігся на такі досягнення, і звільнити його з займаної посади. Однак ми не отримали відповіді”, – зазначається у повідомленні ГО “Антикорупційний блокпост”.

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: