Актуально Події Розслідування

Власники Брокард продовжують працювати та в росії

Новий фіктивний власник мережі Brocard Філіп Бенасен продовжує постачати продукцію до росії. Разом з цим, Brocard намагається відбілити свою репутацію в Україні нібито допомогою українській армії.

Вже рік, як Філіп Бенасен всупереч українського законодавства придбав частку Брокард в росіянки Тетяни Володіної. Француза не зупинила заборона на продаж активів росіян в Україні, та відмова в поглинанні від Антимонопольного комітету. Це все вказує на фіктивну зміну влансика, щоб уберегти актив. Новоспечений власник має давні бізнесові зв’язки з росіянкою Тетяною Володіною.

Філіп Бенасен власник великого парфумерного бізнесу у Франції. Він володіє міноритарною часткою в корпорації Interparfums. Корпорація заснована в 1982 році, Interparfums SA розробляє, виробляє і поширює престижну парфумерію та косметику як ексклюзивний ліцензіат по всьому світу для Boucheron, Coach, Jimmy Choo, Karl Lagerfeld, Kate Spade New York, Moncler, Montblanc, Paul Smi. Дюпон і Ван Кліф та Арпельс. Interparfums також є власником ароматів Lanvin та бренду Rochas. Через глобальну дистриб’юторську мережу продукція компанії продається у більш ніж 120 країнах.

Незважаючи на повномасштабну агресію росії та вбивства сотень тисяч українців, корпорація Interparfums продовжує поставляти продукцію в росію. В мережі «Лэтуаль», якою володіє та сама Тетяна Володіна, продається французька продукція Interparfums. Філіп Бенасен продає її як в Україну так і в росію.

Продукція французької корпорації Interparfums під брендом Moncler та Jimmychooна сайті російської мережі Лэтуаль»

Філіп Бенасен намагається всидіти на двох стільцях продаючи свою продукцію в обидві країни. З моральної точки зору це є аморально, проте його в даному випадку цікавить отримання прибутку. Хоча якби він реально купив Brocard, то бажання вести бізнес з росіянами поставило б хрест на його бізнесі в Україні. Доречі, ціна на одну й ту ж продукцію в українському Brocard та російській «Лэтуаль» відрізняється. Наприклад парфумована вода Lanviv Eclat D’Arpege 100 мл в Brocard коштує 3 960 грн., в той час в російській Лэтуаль цей самий товар коштує – 5129 рублів, або ж 2363 грн.

Порівняння цін на продукцію Interparfums в українському «Brocard» та російській «Лэтуаль»

Насправді продаж росіянкою Володіною бізнесу в Україні був чисто імітаційним, який переслідував уникнути конфіскації. Починаючи з 2014 року, Тетяна Володіна власниця мережі «Лэтуаль» працює в окупованому Криму. На півострові працює 8 магазинів, сплачуються податки до бюджету окупантів. Тим самим фінансують армію агресора, який намагається знищити нашу державу та здійснює злочини проти українців. Сплачені податки в російську казну йдуть на закупівлю озброєння, яке вбиває наших громадян. Наявні всі підстави зі сторони української влади застосувати санкції та конфіскувати всю власність в Україні. Власне з цією метою було здійснено незаконне переоформлення на француза.

Українцям слід бойкотувати магазини компанії Brocard, та не купувати там продукцію. Адже власники росіяни, які не визнають територіальну цілісність України, працюють на окупованих територіях, зокрема в Криму та сплачують податки в бюджет агресора. Новоспечений фіктивний власник постачає продукцію в росію та не думає про вихід з ринку країни агресора. Філіп Бенасен допомагає уникати санкцій росіянці Тетяні Володіній та фактично рятує її актив від конфіскації. Тому, кожний придбаний парфум в Brocard  віддає «руським духом» та кров’ю наших громадян.

Власники торгових площ, де працюють магазини Brocard, мали б припинити співпрацю з даною компанією. Адже як показав час, йдучи на компроміс з совістю, в кінцевому результаті у вас не буде ні совісті ні грошей.

Намагання менеджменту Brocard переконати українців у патріотизмі  компанії, – викликає огиду. Наразі вся країна допомагає фронту, але коли компанія з сотнями мільйонів гривень прибутку хвалиться придбанням цивільного дрона для армії, то це гидко. В той час власники, заробляють на продажі товарів на окупованих українських територіях. Бойкотуй “Brocard” – не фінансуй армію ворога.

%d блогерам подобається це: