Актуально Важливо Події

Компанія з російськими бенефіціарами візьме участь в Lviv Eco Forum

Цьогоріч в місті Львові буде проводитися черговий  екологічний форум,  проте серед учасників форуму присутня компанія ТОВ «ТД «Євротрубпласт», власником якої є російський олігарх Мирон Горіловський.

Російська “Група “Поліпластик” на теренах України представлена ТД “Євротрубпласт”, Рубіжанським Трубним заводом (РТЗ) і Калуським трубним заводом (КаТЗ), які нині формально належать міжнародній Групі “Radius Systems”, яка в свою чергу належить громадянам Російської Федерації – Мирону Горіловському та Валентину Буяновському.

Група Поліпластик віддавна займає антиукраїнську позицію. Так 2014 року, відразу після захоплення Криму, компанія створила торгові доми і будівельні-монтажні організації на території окупованого Криму. Російські бізнесмени реалізують пластмасові труби і прокладають з них трубопроводи. Більше того, 2021 року мав місце міжнародний скандал за участю Групи компаній “Поліпластик”.

Московське підприємство з орбіти Групи «Поліпластик» ООО «Современные Системы Реновации», де власником є Лев Горіловський, син Мирона Ісааковича Горіловського, отримало два контракти на будівництво Бештерек-Зуйского водозабору і водогону від нього до насосної станції під Сімферополем.

На водонапірній станції в Сімферополі було встановлено обладнання компаній Siemens та Grundfos. Постачання таких насосів серед іншого обладнання в Крим європейським компаніям заборонено постановою Ради Європи №692/2014.

Уже з початком агресії Росії проти України, українська компанія російської групи ТОВ “ТД “Євротрубпласт” постачала комплектуючі на побудову зруйнованого водопроводу росіянами в Ірпені.

Мирон Горіловський цілком лояльний до кремлівської влади. Російська Група «Поліпластик» є великим платником податків на теренах країни-агресора і з цих коштів фінансується її силовий блок і військово-промисловий комплекс.

Після розголосу в ЗМІ, в червні 2022 року, з метою обійти дію Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів», в державному рейстрі відбулася фіктивна зміна бенефіціарних влансиків на директора компанії Ігора Стрільця. Проте серед кінцевих бенефіціарів залишається кіпрська офшорна компанія Радіус Систем Холднігз Лімітед, яку в 2013 році придбала російська група Мирона Горіловського «Поліпластик»

Тому дане підміна бенефіціарів викликана виключно з метою обійти арешт активів російської компанії в Україні та продовжити роботу. Львівський екологічний форум 2022 який організовується Львівською міською радою та асоціацією “Укрводоканалекологія”, мав би більш детальніше та скрупульозніше перевіряти учасників форуму. Адже коли ми вимагаємо від країн Заходу арештовувати активи російських компаній , то в Україні вони продовжують працювати, мімікруючи під вітчизняного виробника.

%d блогерам подобається це: