Актуально Події Розслідування

Олексій Арестович офіційно не перебував на посаді радника Андрія Єрмака. (ДОКУМЕНТ)

Олексій Арестович заявив, що звільнився з посади позаштатного радника глави Офісу президента Андрія Єрмака та з посади спікера української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Проте офіційно Арестович немає жодного відношення до Офісу Президента. Його відносини з Офісом Президента та головою Офісу ніяк не оформленні.

Згідно відповіді на запит нашої громадської організації ще влітку 2021 року, пан Арестович жодним юридично не був оформлений в Офісі Президента. Тому його відставка досить умовна. Ось надаємо повний перелік радників голови офісу президента Андрія Єрмака станом на 6 серпня 2021 року. Зверніть увагу, що позаштатні радники теж включені в перелік, проте Арестовича там немає.

Це вже стало доброю традицією в Офісі Президента виставляти на ключові позиції людей, які юридично не мають жодного відношення до органів влади. Це зручно. Адже в будь-який момент можна сказати, що його взагалі у нас не було і ми не знаємо хто його делегував.

Цікаво, що серед радників голови Офісу Презижента Андрія Єрмака політехнолог Михайло Подоляк, котрий ходить на телебачення і доносить думку влади або ж коментує запити журналістів. Арестович теж так працював. Але на яких підставах – не відомо.

%d блогерам подобається це: