Важливо Події

У Львові мешканці Зубри протестували проти незаконної забудови Дубневичів

9 грудня 8-й Апеляційний суд у Львові розглядав справу про визнання протиправним та нечинним рішення Солонківської сільської ради, яким затверджено детальний план території кварталу багатоповерхової забудови в селі Зубра.

Про це повідомляє видання dilo.net.ua

У цей час небайдужі мешканці зібрались на пікет проти незаконного будівництва Дубневичів.

На початку серпня цього року мешканці села Зубра пікетували Солонківську сільську раду з вимогою зупинити будівництво чотириповерхівки. Тоді голова Солонківської громади Богдан Дубневич пообіцяв мешканцям: «Якщо там є якісь порушення, то ми всі свої рішення скасуємо».

У детальному плані території йшлося про будівництво будинку на 92 квартири. Дозвільні документи на виконання будівельних робіт замовник отримав наприкінці липня цього року. У них вказано висоту будівлі − 15 метрів.

Але вже у вересні цього року мешканці села Зубра скасували детальний план території, завдяки якому це будівництво стало можливим. Їх повністю підтримав суддя Роман Брильовський. Серед його основних аргументів на користь жителів було те, що детальний план території не відповідає генеральному планові села Зубра.

Однак, справа потрапила до апеляції. За результатами розгляду даної справи суддя Кухтей Руслан Віталійович вирішив залучити третьою стороною нового власника земельної ділянки, хоча останній такого клопотання не заявляв.

Раніше повідомлялося, що регіоналу Зубику не вдалося оскаржити арешт на 14 га у Брюховичах.

%d блогерам подобається це: