Важливо Події

Журналіст звинуватив Софію Федину у піарі на смертях українських воїнів (ВІДЕО)

Софія Федина під час виступу президента у Верховній Раді тримала плакат з зображенням загиблого Ярослава Журавля. Чоловік загинув 13 липня 2020 року від поранень поблизу смт Зайцеве на Донбасі. Тоді російські бойовики порушили “режим тиші” та обстріляли евакуаційну групу, у складі якої був сержант Журавель, – повідомляє видання dilo.net.ua

Ярослава Журавля 3 дні не могли забрати з поля бою, хоча довгий час воїн був ще живим.

Своєю дією Федина хотіла, ймовірно, дорікнути Володимиру Зеленському. Однак напросилась лише на жорсткі слова від відомого журналіста.

“Моя “улюблена” депутатка під час всього виступу Зеленського стояла з портретом загиблого Ярослава Журавля. У мене викликає максимальну огиду ця українська політична традиція юзати мертвих людей. Я хочу подякувати пані Федині, що вона не нашила фото загиблого Героя собі на лобок, як це вона робила з шевронами добровольчих батальйонів. А наступного разу, пані Федина, прикра ви істота, візьміть портрети семисот, лише за офіційними даними, людей, які загинули в Іловайську. Які ваш партійний лідер спалив, коли домовлявся з Медведчуком за трубу, коли випускав Гіркіна з Слов’янська…От візьміть всіх цих людей і стійте так з ними. Ви ж депутатка, ви мусите бути об’єктивною”, – сказав Іванов.

Раніше повідомлялося, що СБУ провела антитерористичні навчання (ВІДЕО).

%d блогерам подобається це: