Важливо Події

У БЕБ сподіваються що в штаті буде не більше 30% колишніх податківців

У Бюро економічної безпеки сподіваються, що відсоток екс-працівників Державної фіскальної служби від загального складу центрального апарату не перевищуватиме 30%.

Про це повідомляє abpost.info, з посиланням на прес-службу БЕБ

“На моє переконання, відсоток екс-працівників ДФС від загального складу центрального апарату БЕБ в 700 осіб не повинен перевищувати 30%. Ми сподіваємося, що в наступних конкурсах більш активну участь будуть приймати як співробітники інших правоохоронних органів та органів державної влади, так і представники приватного сектору”, – заявив директор БЕБ Вадим Мельник.

Станом на 22 листопада у Бюро економічної безпеки України працевлаштовано 214 осіб, які складаються з трьох категорій: працівники за трудовим договором, держслужбовці категорії “В” та гласні штатні працівники зі спеціальним званням. Відсоток колишніх співробітників Державної фіскальної служби у загальній структурі співробітників Бюро економічної безпеки є значно меншим вказаних у публікаціях 80%”.

Також чинним законодавством не передбачено жодних обмежень для участі чинних та колишніх співробітників правоохоронних органів у конкурсних відборах до БЕБ.

Раніше повідомлялося, що на Житомирщині митників підозрюють в організації корупційної схеми.

%d блогерам подобається це: