Важливо Події

Сім’я заступника голови Львівської ОДА продає ділянку в Брюховичах за 1,6 млн грн

Дружина заступника голови Львівської облдержадміністрації Івана Собка виставила на продаж ділянку в Брюховичах. Тетяна Собко планує продати її за 1,58 млн грн. Оголошення опублікували на сайті OLX.ua в неділю, 7 листопада, – пише видання lviv.nashigroshi.org

Власниця хоче продати ділянку площею 0,067 га на вул. Широкій, 22 в Брюховичах «під індивідуальне житлове будівництво в лісі». В оголошенні вказана вартість 60 тис. доларів, що згідно з курсом НБУ, становить 1,58 млн грн.

Як зазначено в оголошенні, заїхати на ділянку можна з території житлового комплексу «Грінвуд-3» (він в процесі будівництва). Тут є центральна каналізація та водопостачання, можна підключити газ та світло. На самій ділянці викуплені всі дерева. Тобто, чинні власники заплатили відновну вартість зелених насаджень.

Продавці повідомили, що ділянка має добре розташування. Від неї за 30 хвилин можна доїхати автомобілем до історичного центру Львова, за 7 хвилини можна дійти до приміських автобусів та за 15 хвилин – до залізничної станції «Брюховичі».

Про власницю

Згідно з реєстром нерухомості, Тетяна Собко придбала ділянку у березні цього року. А першим власником землі був непублічний львів’янин Василь Хариш, який мешкає в звичайній багатоповерхівці на вул. Миколайчука. Йому депутати Брюховицької селищної ради віддали ділянку в січні 2020 року.

Редакція намагалась отримати коментар Івана Собка, але він порадив звертатись до його дружини. Протягом кількох днів Тетяна Собко  не відповідала на наші телефонні дзвінки. Тож, ми так і не змогли дізнатись, за скільки вона купила цю землю. За даними Публічної кадастрової карти, вартість землі оцінили в 4,8 млн грн, тобто по 700 тис. грн за «сотку», що значно перевищує пропозиції на ринку.

Іван Собко працює заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з жовтня 2019 року. А до того часу очолював різні посади в Львівській обласній раді. Сама ж Тетяна Собко є головним спеціалістом управління фінансового аналізу та публічних закупівель в департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації.

За даними її декларації за 2020 рік, Тетяні Собко належить земельна ділянка в селі Малехів Жовківського району. Вона є співвласницею двох квартир в Брюховичах площею 65 м2 та 69 м2.

Заробітна плата Івана Собка у 2020 році становила 643 тис. грн, він також мав 100 тис. грн готівки. Минулоріч йому вдалося придбати автомобіль Skoda Kodiaq 2020 року випуску за 922 тис. грн. У порівнянні з 2019 роком, сума в готівці зменшилась на 200 тис. грн. А зарплата Собка в 2019 році становила майже 705 тис. грн.

Раніше повідомлялося, що хибні координати дозволили вкрасти кілька гектарів військового містечка в Брюховичах.

%d блогерам подобається це: