Важливо Події

Спецназ РФ секретно відпрацьовував захоплення адмінбудівель на сході та півдні України

Наприкінці вересня на полігоні Опук у східній частині Криму відбулися навчання повітрянодесантних військ РФ. Як випливає з повідомлення, розміщеного на сайті Міноборони Росії, російські десантники відпрацьовували «наступ і оборону морського узбережжя від висадки умовного противника». Однак легенда навчань цим не обмежувалася: за інформацією джерел ZN.UA в українських спецслужбах, навчання мали й закриту частину, – передає abpost.info.

Їх план передбачав, що підрозділи спецпризначення ФСБ, ГРУ, СЗР, а також армійських частин відпрацьовували захоплення об’єктів критичної інфраструктури й адміністративних будівель на сході та півдні України, щоб спровокувати в цих регіонах «народно-визвольний рух» із наступним зверненням до Росії по допомогу у «встановленні миру». Після чого свою справу робив би російський десант «миротворців».

Співрозмовники ZN.UA наголошують: якщо Кремль зважиться на реалізацію такого сценарію, то паралельно буде активізовано бойові дії на Донбасі і розпочато концентрацію військ на українсько-білоруському кордоні. 

Небезпека висадки десанту тим більше стає реальною загрозою, що сьогодні Вашингтон на всіх майданчиках — у мас-медіа, на пресконференціях, зустрічах із союзниками та по каналах розвідки — говорить про те, що росіяни останніми тижнями переміщують війська біля кордонів України“, – пише оглядач відділу міжнародної політики ZN.UA Володимир Кравченко.

У той час як Москва переміщає свої військові підрозділи поблизу українського кордону, створюючи загрозу вторгнення, Київ і Лондон підписали українсько-британську рамкову угоду, яка передбачає виділення 1,7 млрд фунтів стерлінгів на розвиток та зміцнення оборонних можливостей українських Військово-морських сил.

Раніше повідомлялося, що Польща вимагає виключити Росію та Білорусь з міжнародних організацій.

%d блогерам подобається це: