Важливо Події

50 військових аташе відвідали центр підготовки підрозділів Нацгвардії

Сьогодні, 8 листопада, відбувся візит представників Київської асоціації військових аташе та міжнародних організацій до Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Нацгвардії у селі Старе, на Київщині. 

Про це повідомляє abpost.info, з посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Близько 50 військових аташе та іноземних дипломатів ознайомилися із основними функціями і завданнями Національної гвардії України, її досягненнями та роллю у секторі безпеки й оборони держави.

Командувач Національної гвардії України Микола Балан підкреслив, що міжнародна підтримка є вкрай важливою для України під час протистояння російській агресії та відстоювання національних інтересів. 

“Ми цінуємо те, що перспективи розвитку Національної гвардії є в порядку денному ініціатив послів країн “Великої сімки” в Україні, Європейського Союзу та НАТО. Для нас це не тільки висока оцінка та міжнародне визнання, а й відповідальність за впровадження кращих світових практик та стандартів у нашу діяльність”, – зазначив Микола Балан.

Під час візиту представлено сучасну військову техніку, новітні засоби зв’язку та зразки озброєння, якими комплектуються підрозділи НГУ, навчальні класи й тренажери. Крім того, на військовому стрільбищі Міжнародного центру підрозділи спеціального та оперативного призначення продемонстрували десантування бійців з гелікоптера, евакуацію поранених, роботу снайперських пар й прийоми тактичної медицини.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Ярош отримав посаду в Збройних силах України.

%d блогерам подобається це: