Важливо Події

Волиньоблавтодор віддав компанії Шевченка 10 мільйонів без проведення тендеру

Служба автомобільних доріг у Волинській області без проведення аукціону, по переговорній процедурі віддала компанії ПБС колишнього депутата Олександра Шевченка підряд на 10,6 мільйонів гривень.

Договір про проведення переговорної процедури опубліковано на майданчику prozorro

26 жовтня в системі прозоро опубліковано договір між Службою автомобільних доріг у Волинській області та ТОВ «ПБС» на виконання капітального ремонту автомобільної дороги місцевого значення О 031482 Кримне – Залюття – Поліське – /М-19/ від км 0+000 до км 15+500 Старовижівського району Волинської області.

Так, 25 жовтня тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Волинській області посилаючись на пункт 1, 4, статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Ремонт 15 кілометрів дороги повинні закінчити вже в цьому році до 31 грудня 2021 року. Такий поспіх викликаний розпорядженням Кабінету міністрів від 11 жовтня 2021 про освоєння державних коштів до кінця року. Тому Волиньоблавтодор вирішив пришвидшити освоєння виділених коштів на 2021 рік.

Компанія «ПБС» спеціалізується на ремонті автомобільних доріг. Володіє компанією колишній народний депутат, бізнес-партнер Коломойського – Олександр Шевченко. Давній соратник Ігоря Коломойського та Ігоря Палиці досить часто виграє тендери на ремонт саме у Волинській області. Вплив на цей регіон має голова партії «За майбутнє» Ігор Палиця.

Згідно аналітичної системи youcontrol за 10 місяців 2021 року ТОВ «ПБС» виграла тендерів на загальну суму понад 9,5 мільярдів гривень.

%d блогерам подобається це: