Важливо Події

Укрзалізниця опублікувала звіт за перше півріччя 2021 року

АТ «Укрзалізниця» оприлюднила консолідовану фінансову звітність за 6 місяців 2021 року
Поступове скорочення карантинних обмежень у першій половині 2021 року разом із поширенням вакцинації сприяли пожвавленню економічної діяльності підприємств та підвищенню рівня ділових очікувань, попри появу нових штамів коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці

Транспортна галузь демонструвала зростання, зокрема, вантажообіг зріс на 1,7% порівняно з аналогічним періодом 2020 року, а загальний пасажирообіг збільшився на 21,1%. При цьому, вантажообіг залізничного транспорту протягом січня-червня 2021 року був на 2,4% більшим, ніж у аналогічному періоді 2020 року. В свою чергу, пасажирообіг залізничного транспорту зріс на 49,5% у першому півріччі 2021 року порівняно з першим півріччям 2020 року, коли було тимчасово припинено пасажирські перевезення залізничним транспортом у березні-травні 2020 року. Завдяки збільшенню обсягів перевезень Група забезпечила зростання доходів від реалізації та покращила операційні результати у першому півріччі 2021 року.

Доходи від операційної діяльності зросли на 1,4 млрд грн (на 4%) , в той час як операційні витрати знизились на 0,5 млрд грн (на 1%). EBITDA зросла на 1,5 млрд грн (на 50%), а маржинальність EBITDA за результатами першого півріччя 2021 року збільшилася до 12,1% порівняно з 8,5% наприкінці першого півріччя минулого року.

За шість місяців, що закінчилися 30 червня 2021 та 2020 років, вантажообіг перевезень залізничним транспортом склав близько 78,8% та 79,3% відповідно від загального обсягу вантажних перевезень в Україні (за винятком трубопровідного транспорту).

Управлінський персонал АТ «Укрзалізниця» продовжує розробляти та запроваджує заходи з оптимізації операційних витрат, витрат на персонал, зокрема, шляхом зменшення штату працівників апарату управління Товариства, впроваджує ініціативи у сфері управління персоналом для підвищення рівня ефективності роботи працівників та розробки планів відчуження непрофільних активів Товариства задля отримання додаткових надходжень грошових коштів.

Впроваджені заходи покликані покращити фінансові результати та забезпечити достатній рівень грошових надходжень від основних видів послуг, що надаються Групою, для своєчасного та цілковитого обслуговування своїх фінансових зобов’язань, що є ключовим фактором забезпечення сталості операційної діяльності Групи в осяжній перспективі.

%d блогерам подобається це: