Важливо Події

Кабмін оголосив конкурс на 4 членів Нафтогазу

Прем’єр Денис Шмигаль надав доручення першому віце-прем’єру – міністру економіки Олексію Любченку протягом тижня забезпечити оголошення конкурсу щодо відбору 4 незалежних членів наглядової ради “Нафтогазу”.

Про це Денис Шмигаль повідомив в Telegram.

Прем’єр додав, що дав таке доручення “з метою виконання рішення РНБО від 30 липня 2021 р. “Про заходи з нейтралізації загроз в енергетичній сфері”, уведеного в дію Указом президента України від 28 серпня 2021 р. № 452″.

За словами Шмигаля, “уряд в черговий раз засвідчує незмінність своєї позиції та прихильність до впровадження стандартів ОЕСР з питань корпоративного врядування в державному секторі економіки України”.

“НАК “Нафтогаз України” має отримати наглядову раду, члени якої мають бути обрані у відповідності до стандартів ОЕСР у прозорий та конкурентний спосіб.

Критеріями вибору та оцінки ефективності роботи таких членів мають бути професійні та кваліфікаційні характеристики, досвід, який би відповідав стратегії компанії, зокрема в частині збільшення газовидобутку, залучення інвестицій, виробництва енергії та палива з відновлювальних джерел енергії, торгівлі та постачання енергії та палива”, – додав він.

За його словами, конкурс має закінчитися у листопаді 2021 року, щоб у нового складу наглядової ради було достатньо часу визначитися з вимогами до кандидата на посаду голови правління та провести конкурс на його обрання не пізніше ніж до 1 травня 2022 року.

%d блогерам подобається це: