Важливо Події

Укрзалізниця призначила нового в.о. правління по тендерному напрямку

Відповідальні за закупівлі мають у стислі терміни відновити ритмічність постачання критично важливих матеріалів для ремонту інфраструктури та рухомого складу.

Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці

“Для посилення команди напрямку Уряд прийняв рішення призначити в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Ореста Логунова, який координуватиме закупівлі товариства” – говориться в повідомленні компанії.

Перед Орестом Логуновим поставлене завдання в найкоротші терміни змінити ці негативні тенденції в закупівлях Укрзалізниці, зокрема відновити ритмічність постачання товарів та переглянути ціни, за яким вони постачаються. «Змінити ситуацію цьогоріч вже майже немає часу, але ми ще можемо мінімізувати наслідки. У найкоротші терміни буде проведено повний аудит усіх закупівель компанії. Ми виокремимо найкритичніші номенклатури товарів та забезпечимо їх безперебійне постачання. Також уже стартує підготовка до закупівель у наступному році. Маємо зібрати з усіх структурних підрозділів плани закупівель на 2022 рік та розробити оптимальний і збалансований закупівельний план», — зазначив новопризначений в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця».

Раніше Ореста Логунова призначили заступником філії “Центр забезпечення виробництва”. Орест Логунов раніше працював директором з логістики енергетичної компанії ДТЕК Енерго Рината Ахметова, директором із постачання та заступником генерального директора корпорації «Арселор Міттал» та директором із закупівель Групи «Нафтогаз».

%d блогерам подобається це: