Важливо Події

Нардеп від СН задекларувала кросовер Infiniti за 200 тисяч гривень як “сільгосптехніку”

Народний депутат від “Слуги народу” Оксана Гринчук задекларувала придбання автомобіля Infiniti QX50 за 212 тисяч гривень. Цей преміальний кросовер був внесений в декларацію як “сільгосптехніка”.

Карта з інформацією про суттєві зміни в майновому стані Гринчук опубліковано на сайті НАЗК. Дата подання інформації – 2 серпня.

Згідно з наведеними даними, автомобіль був придбаний 25 липня у Колчанової Ірини Олександрівни. Ціна яка вказана, досить символічна 212 770 грн., або ж близько 8 тисяч доларів.

Примітно, що вартість нового Infiniti QX50 в офіційного дилера на сьогодні перевищує мільйон гривень. Автомобілі з пробігом на б/в ринку коштують приблизно вдвічі дешевше. Судячи з даних з онлайн-майданчиків, вартість підтриманого QX50 наразі становить близько 20 тисяч доларів (приблизно півмільйона гривень).

Гринчук була обрана в Раду за списком СН під номером 67, до виборів 2019 року працювала менеджером в ТОВ “Бізнес-центр “Буковина”. Раніше працювала в секторі маркетингу в “Київстарі”.

Входить до парламентського Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР.

Раніше депутата від Слуги Народу Євгена Брагара поліцейські зупинили на незадекларованому автомобілі Toyota Camry з підозрою наркотичного сп’яніння.

%d блогерам подобається це: