Важливо Події

Прокуратура повідомляє про викриття схеми безпідставних евакуацій

Офіс Генерального прокурора повідомляє про викриття схеми підприємців та посадових осіб інспекції з паркування, що здійснювали до 300 безпідставних евакуацій транспортних засобів на день.

Правоохоронці повідомляють, що транспортних засіб можна було забрати тільки після сплати штрафу, сума якого була в двічі швидша за офіційну.

Водночас, зазначимо, що в бізнесі побудованому на наданні послуг з евакуації, основними статтями прибутку була діяльність майданчику та власне евакуатори. Загальна сума, яку мав сплатити власник авто перевищувала 2 тисячі гривень. Так офіційних штраф сягає 250 гривень, це ті кошти які сплачуються до державного бюджету. Водночас біля 1800 гривень “коштує” оплата евакуатора та штраф-майданчика. У випадку прострочення терміну відведеного терміну забрання транспортного засобу, накладається додаткова пеня.

Водночас, подейкують, що київські евакуатори – це “бізнес під ключ” очільника КМДА Віталія Кличка та екс-начальника Київського главку МВС Андрія Крищенка.

За матеріалами слідства, безпідставна евакуація здійснювалася з вулиць столиці, в тому числі за надуманими фактами. Так як привід для евакуації використовували самовільне встановлення знаку про проведення дорожніх робіт.

%d блогерам подобається це: