Важливо Події

Новий голова Укрзалізниці продає частку в своєму бізнесі

Виконуючий обовязки голови правління Укрзалізниці Олександр Камишін продає долю в своєму бізнесі – частку компанії ТОВ “КУА “Фортіор капітал”.

Про це повідомляється на сайті Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку.

Партнерами компанії “Фортіор капітал” являється фірма VR CAPITAL, яка являється власником 300 мільйонів доларів боргів АТ “Українська залізниця”.

Навесні 2021 року, блокування рахунків за судовими позовами VR CAPITAL, ледь не паралізували роботу АТ “Українська залізниця”.

Напередодні призначення Камишіна, Рада національної безпеки та оборони обговорювала проблемні питання АТ “Українська залізниця” та називала економічно необгрунтовані тарифи компанії та борги причинами, які можуть призвести до банкрутства та технічного дефолту “Укрзалізниці”.

Тепер же, виконувати обов’язки голови правління буде особа, бекграунд якої наштовхує на думки про можливість конфлікту інтересів, зважаючи на те, що Камишін був інвестиційним менеджером та членом наглядової ради транспортних холдингів групи СКМ, що являється одним з найбільших клієнтів “Укрзалізниці” в сфері вантажних перевезень, а також мав партнерські бізнес-відносини з тримачами боргу “УЗ” VR CAPITAL.

Читайте також: Новий голова УЗ Олександр Камишін: бізнес та суди проти Укрзалізниці.

%d блогерам подобається це: