Важливо Події

З вересня вся молочка подорожчає на 5-7%: фермери б’ють на сполох

Уже починаючи з вересня на українців чекає чергове здорожчання продуктів харчування, зокрема це стосується молочних продуктів.Про це повідомляють Факти ICTV.Так, стало відомо, що в Україні піднімуться ціни на молочні продукти. Зростання цін прогнозують уже з початку вересня.Підняття цін на молочні продукти пов’язане з сезонним зниженням надоїв. Виробники кажуть, що йдуть споживачам на поступки, тому поки що здорожчання помірне. Прогнозується, що молочні продукти здорожчають на 5 -7%.

Про це повідомляють на сайті знай.юа

Та навіть попри підняття цін більшість молочних ферм працюють у збиток, проте більше підняти ціну не можуть, адже тоді втратять українського споживача, через засилля на полицях магазинів дешевого імпорту.

До слова, за рік в Україні основні продукти харчування здорожчали на 70-80%. Рекордсмен — соняшникова олія, зараз в середньому літр коштує близько 60 грн.

У порівнянні з минулим роком соняшникова олія зросла у ціні на 80%, цукор — на 70%, хліб — на 16%, яйця — майже на 13%. Також подорожчало м’ясо — на 10%.У порівнянні з минулим роком соняшникова олія зросла у ціні на 80%, цукор — на 70%, хліб — на 16%, яйця — майже на 13%. Також подорожчало м’ясо — на 10%.

Раніше повідомлялося, що держава відшкодує втрати від загибелі посівів сільськогосподарських культур. Уряд підтримав дотації у розмірі 4 700 гривень – на 1 га загиблих посівів внаслідок несприятливих техногенних і природних умов

%d блогерам подобається це: