Важливо Події

Керівник Укрзалізниці подав у відставку, названо причину

Виконуючий обов’язки голови правління Укрзалізниці Іван Юрик подав до наглядової ради заяву щодо його звільнення від цих обов’язків – заяву задовольнили, а наступником може стати ексменеджер в холдингу SCM Ріната Ахметова.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

У компанії зазначили, що “взяли до відома рекомендацію, зазначену у рішенні Ради національної безпеки та оборони” та пов’язані з цим обговорення. Зокрема – доручення від Міністерства інфраструктури, засноване на рішенні Кабміну, акціонера УЗ.

Наглядова рада 7-8 серпня провела позачергове засідання та вирішила задовольнити заяву Івана Юрика щодо звільнення його від тимчасового виконання обов’язків голови правління з дати призначення нового тимчасово виконуючого обов’язки. 

Юрик продовжить роботу в УЗ на посаді члена правління, відповідального за фінанси. Наглядова рада рекомендує Кабміну задовольнити вказану заяву та схвалити відповідне рішення.

Наглядова рада також розглянула рекомендацію Номінаційного комітету та вирішила рекомендувати уряду погодити призначення Олександра Камишіна новим тимчасово виконуючим обов’язки голови правління до 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління.

“Процес обрання постійного голови правління у прозорий та конкурентний спосіб, як це визначено Статутом Укрзалізниці, триває. Відбір консультантів з людських ресурсів для допомоги у цьому процесі має бути завершено вже на цьому тижні”, – додали в УЗ.

%d блогерам подобається це: