Актуально Події

Екс-менеджер Ахметова може очолити “Укрзалізницю”

Наглядова рада “Укрзалізниці” рекомендувала Кабінету міністрів призначити на посаду в. о. керівника компанії Олександра Камишіна, який 7 років працював менеджером з інвестицій в холдингу SCM Ріната Ахметова.

Про це повідомляє економічна правда, посилаючись на свої джерела в Кабміні.

За інформацією ЕП, документи на призначення Камишіна вже були направлені в уряд. Призначення може відбутися вже на найближчому засіданні Кабміну.

Наразі Камишін обіймає посаду радника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

До цього він працював в KPMG на посаді аудитора (2006-2008 рр), в фонді Томаша Фіали Dragon Capital (2008-2012 рр), генеральним директором KMZ Industries. З липня 2011 року – видавець Latifundist Media.

З квітня 2012 року по квітень 2019 року обіймав посаду менеджера з інвестицій SCM Ріната Ахметова. В цей же час був членом наглядової ради компанії Portinvest. З січня 2020 року – керуючий партнер Fortior Capital.

На засіданні РНБО 30 липня було ініційоване введення тимчасового керівництва на Укрзалізниці. Причина полягає у критичному стан підприємства, що становить загрозу нацбезпеці.

Попередній керівник підприємства Володимир Жмак був якраз звільнений Наглядовою Радою через підіграванню інтересам Рината Ахметова.

Державна залізниця віддала в оренду половину парку своїх напіввагонів у трирічну оренду «Метінвест-Шиппінгу». Ціна річної оренди вагона становила близько 15% його вартості. Тобто УЗ зможе відбити вартість вагонів тільки через сім років оренди.

Після звільнення Володимира Жмака на телеканалах Ахметова кожен тиждень знімалися передачі про корупцію на Укрзалізниці, зокрема в Наглядовій Раді компанії. Після такого рішення, підозрюємо що про корупцію на Укрзалізниці на телеканалах олігарха забудуть надовго. Тепер рішення за Кабінетом міністрів. Доречі прем’єр-міністр Денис Шмигаль з січня 2017 до січня 2018 працював у ПАТ «ДТЕК Західенерго» заступником генерального директора з соціальних питань.

%d блогерам подобається це: