Важливо Події

Латвійцям дозволили ремонтувати локомотиви в Україні

Дочірня компанії латвійських залізниць (LDz) – LDZ ritoss sastsva serviss – отримала сертифікат СЕРТ АСУ, що дає їй можливість надавати послуги з ремонту локомотивів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

З отриманням сертифіката LDZ ritošā sastāva serviss вже найближчим часом зможе пропонувати ремонтні роботи широкого спектру локомотивів, що експлуатуються на залізницях України, йдеться в повідомленні.

Сертифікат дозволяє латвійської компанії проводити поточний ремонт локомотивів з обслуговуванням різних вузлів і колісних пар, а також капітальний, або відновлювальний ремонт з продовженням терміну служби локомотивів.

За словами голови правління Гіртса Івановса, отримання сертифікату було складним і тривалим процесом. Він додав, що кілька українських власників локомотивів підтвердили свою зацікавленість у співпраці з компанією.

За межами Латвії, компанія надає послуги по ремонту в Польщі, Литві, Естонії та Росії.

LDZ ritošā sastāva serviss заснована в 2007 році після поділу на окремі компанії національного ж / д перевізника. Займається модернізацією, обслуговуванням і екіпіровкою залізничного рухомого складу, здачею в оренду магістральних вантажних і маневрових локомотивів, зберіганням палива і його реалізацією залізничним перевізниками.

%d блогерам подобається це: