Важливо Події

Ремонт Шулявського мосту зріс до 2 мільярдів гривень

Вартість будівництва Шулявського шляхопроводу в Києві зросла майже в два рази.

Київська міська державна адміністрація збільшила вартість будівництва шляхопроводу на Шулявці до 1,99 мільярдів гривень. Раніше вартість становила 1,05 мільярда. Ремонт планують завершити через 8 місяців.

Про це йдеться в розпорядженні КМДА від 21 липня .

У квітні Господарський суд Києва затвердив план санації компанії, яка займається будівництвом Шулявського мосту у відкритті провадження у справі про банкрутство.

Реконструкція Шулявського шляхопроводу розпочалася 17 березня 2019 року і за кілька років вартість робіт зросла з 0,6 мільярда гривень до двох мільярдів. Підрядником реконструкції стали компанії Північно-Український Будівельний Альянс, Укрбуд Інвест і Укрбуд Девелопмент, підконтрольні Максиму Микитасю, який в кінці 2020 року був узятий під варту.

У грудні 2020 року на Шулявському шляхопроводі впали три ліхтарних стовпи. В результаті були пошкоджені дев’ять машин, ніхто не постраждав. Роботи з встановлення опор освітлення, відновлення контактної мережі тролейбуса і мережі зовнішнього освітлення були виконані підрядником в межах гарантійних зобов’язань за свій рахунок.

%d блогерам подобається це: