Важливо Події

«Укрзалізниця» в II кварталі отримала прибуток

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») у квітні-червні отримала 227,4 млн грн прибутку проти 1,8 млрд грн збитків, отриманих за аналогічний період 2020 року.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Укрзалізниця третій місяць поспіль працює з позитивним фінансовим результатом. Так, за підсумками роботи в червні 2021 року компанія отримала 153 млн грн прибутку.

«Зберігаємо позитивну тенденцію та вже третій місяць поспіль закінчуємо з прибутком. Важливо, що з кожним місяцем нарощуємо цей показник. І якщо у квітні він складав 35 млн грн, у травні — майже 39 млн грн, то в червні — 153 млн грн. Зі стартом сезону перевезення нового вражаю зернових розраховуємо збільшити прибутки. Також розраховуємо і на зміну структури тарифів на вантажні перевезення», — зазначив Іван Юрик.

Загалом за підсумками роботи в 2-му кварталі 2021 року Укрзалізниця отримала 227,4 млн грн прибутків, тоді як за аналогічний період минулого року компанія отримала понад 1,8 млрд грн збитків.

Нагадаємо, позитивних результатів роботи Укрзалізниця вдається досягти завдяки впровадженню антикризового плану, покращенню операційної роботи у вантажному сегменті, збільшенню обсягів вантажних перевезень, а також послабленню карантинних заходів у країні.

%d блогерам подобається це: