Актуально Події

Монастирський писав позитивний відгук на дисертацію Киви. Документ

Це далеко не найпозитивніша характеристика для, ймовірно, нового глави головного силового відомства країни.

Про це повідомляє ZN.UA

У розпорядженні видання опинився документ, який дає характеристику для глави комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського, якого президент України Володимир Зеленський висунув кандидатом на посаду глави МВС замість Арсена Авакова. Йдеться про відгук Монастирського на дисертацію депутата від ОПЗЖ Іллі Киви.

Видання зазначає, що цей документ свідчить, що Монастирський – людина команди. Відомо, що поки ще чинний міністр внутрішніх справ Аваков робив усе необхідне, аби наближеному до нього депутату Іллі Киві знайти місце в лавах ОПЗЖ. Монастирський, як ми бачимо, показово підтримав новоспеченого “професора”.

“Документ свідчить про проблеми з академічними та моральними цінностями, ймовірного, нового очільника головного силового відомства країни. Написати позитивний відгук на, м’яко кажучи, соромну дисертацію Киви – явне підтвердження цієї тези. Чи не так?” – йдеться в матеріалі

Денис Монастирський є депутатом “Слуги народу”, наразі він очолює Комітет Ради з питань правоохоронної діяльності. Раніше був помічником депутата Антона Геращенка, який зараз є заступником глави МВС.

Монастирський був секретарем конкурсної комісії з відбору керівництва Держбюро розслідувань. Експерт реформування правоохоронної і судової системи ГО Український інститут майбутнього, де одним із співзасновників є заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Народився Монастирський у Хмельницькому. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Кандидат юридичних наук.

%d блогерам подобається це: