Важливо Події

Укрзалізниця починає продаж непрофільних активів

Укрзалізниця розпочинає продаж непрофільних активів. Перші 22 об’єкти вже сьогодні будуть виставленні на аукціони в електронній системі Prozorro.Продажі.

Про це повідомляє прес-служба АТ “Укрзалізниця”.

За словами керівника компанії, Укрзалізниця виставить на продаж 11 будівель та 11 нежитлових приміщень, що розташовані в містах Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Синельникове, Сміла та Чоп. «Загальна стартова ціна об’єктів становить близько 42 млн грн, але ми впевнені, що вона суттєво зросте за рахунок конкуренції в ході торгів. Усі об’єкти, запропоновані до продажу, знаходяться в привабливих для ведення бізнесу місцях, потенційні покупці зможуть особисто їх переглянути. Ми забезпечимо безперешкодний доступ до них. Тож запрошуємо всіх охочих до участі в аукціонах», — розповів Іван Юрик.

Крім отримання прибутку, Укрзалізниця планує вивчити попит на такі об’єкти та зрозуміти реальну зацікавленість покупців для використання досвіду в подальших продажах. «Також завдяки реалізації непрофільних об’єктів, які роками не використовуються компанією, буде покращено благоустрій території за рахунок їх відновлення новими власниками, а Укрзалізниця не витрачатиме коштів на їх утримання», — резюмував Іван Юрик.

Нагадаємо, в Укрзалізниці працює постійно діюча комісія, яка визначає перелік непрофільних активів. До переліку зазначених активів включаються об’єкти, які компанії не використовує у своїй безпосередній діяльності з організації перевезень пасажирів та вантажів.

%d блогерам подобається це: