Події

Голова фракції “Слуга народу” Арахамія вважає за потрібне перебирати досвід Компартії Китаю

“Правляча партія України “Слуга народу” вважає КНР важливим стратегічним партнером країни і має намір переймати досвід Комуністичної партії Китаю / КПК / в управлінні економікою і побудові держави. Про це днями в інтерв’ю китайським ЗМІ заявив глава Політичної ради “Слуги народу” Давид Арахамія. Він зазначив, що нещодавно КПК відсвяткувала 100-річчя від дня свого заснування, і привітав її керівництво і всіх китайців з цією знаменною подією”.

Китайські ЗМІ також пишуть, що на Арахамію справила враження книза Сі Цзинпіня про державне управління. Він вирішив сприяти появі україномовного видання цієї книги, щоб українці змогли дізнатися, як Китай подолав труднощі і домігся стрімкого зростання економіки. На його думку, “китайське диво” стало можливим завдяки довгостроковій стабільності проведеної КПК політики. Китай чітко формулює свої плани і неухильно їх виконує, навіть в умовах пандемії коронавірусу нового типу / COVID-19 / КНР змогла зберегти високі темпи зростання економіки”, – зазначає китайське державне агентство новин.

Отож, китайські урядові ЗМІ використовують Арахамію, як європейського політика, який хвалить позицію і політику Комуністичної партії Китаю, для підтримання іміджу на внутрішній арені. Однак, на внутрішньо українській арені, така позиція викликає здивування та сміх, зважаючи на радикально різний рівний державного устрою.

%d блогерам подобається це: