Важливо Події

Нові підозри ексчиновникам Міноборони та менеджменту «Кузні на Рибальському»(ВІДЕО)

Слідчі Державного бюро розлідувань повідомили про підозру колишнім посадовим особам Міністерства оборони України та ПрАТ «Кузня на Рибальському» через поставку до Збройних Сил України військової техніки низької якості.

Про це на брифінгу повідомив начальник слідчого відділу ДБР Олег Гриняк, – ідеться на сайті ДБР.

Голова правління ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» підбурив заступника Міністра оборони України укласти державний контракт саме з його підприємством.

Посадовець Міністерства дав вказівку підлеглим йому керівникам одного із департаментів МОУ на безперешкодне укладення державного контракту щодо будівництва катерів саме з вказаним ПрАТ.

Під час слідства встановлений інший факт перевищення службових повноважень заступником Міністра оборони України та одним із директорів ввіреного йому Департаменту.

Вони допустили закупівлю для потреб ЗСУ санітарних автомобілів виробництва Приватного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «БОГДАН МОТОРС», які не відповідають встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України.

Злочинними діями колишніх посадових осіб Міноборони державі завдано збитків на суму понад 475 млн грн.

Сьогодні слідчі ДБР повідомили про підозру колишнім посадовцям Міністерства оборони України:

  • заступнику Міністра оборони України у 2015—2019 рр.;
  • директору Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МО України у 2015—2017 рр.;
  • директору Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МО України у 2018—2019 рр.

Представник ДБР не назвав прізвища підозрюваних, але можна зрозуміти, що серед фігурантів колишній заступника міністра оборони Ігор Павловський.

%d блогерам подобається це: