Важливо Події

ДБР затримало “касира” Волинської митниці Михайла Бурдейного

На Волині в автомобілі одного з начальників митного посту виявили понад 700 тисяч доларів США.

про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

“На виконання рішення Ради Національної безпеки і оборони Державне бюро розслідувань проводить системну роботу щодо викорінення корупції, у тому числі на митниці. Слідчі Державного бюро розслідувань викрили масштабні зловживання службовими особами Волинської митниці Державної митної служби України”, – ідеться у повідомленні/

Журналіст Євген Плінський повідомив, що затримали головного касира Волинської області Михайла Бурденного по дорозі на Київ. Журналіст зазначив, що традиційно в перший тиждень місяця він віз касу з митного посту “Ягодин” на Київ .

“Каса за травень була не дуже великою, всього 700 000 $. “Ягодин” в кращі часи давав до 1.5 ляма $. Але найцікавіше – це не гроші, а записна книжка Михайла з прізвищами кому і скільки він передавав з цієї каси тривалий час. Прізвища там дуже відомі. Є навіть один мрійник який хоче стати Главою митниці або навіть заст. Міністра фінансів” – заявив журналіст.

У ДБР встановили, що деякі посадовці за неправомірну вигоду сприяють незаконному переміщенню вантажів через державний кордон без сплати митних платежів.

“Схема організована співробітниками керівної ланки Волинської митниці. Начальник одного з її митних постів систематично збирав та акумулював у себе отримані гроші, частину яких розподіляв між іншими правоохоронними структурами. Слідчі ДБР провели обшук його автомобіля на стаціонарному посту дороги Київ-Чоп у Рівненській області. Під час обшуку вилучені 704,3 тис. доларів США”, – заявили в ДБР.

ДБР розпочало кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення начальника митного посту.

Що відомо про Михайла Бурдейного:

Михайла Бурдейного називають касиром Волинської митниці та її «смотрящим», фігурує у контрабандних скандалах. Саме на його плечах лежить контроль переміщення нелегальних вантажів, домовленості з їхніми власниками і контакт з керівництвом Волинської митниці та профільними департаментами в Києві. Бурдейний курує схематоз на «Ягодині» вже близько п’яти років. Тільки за березень на зміни Бурдейного пройшло більш як 20 узгоджених фур з переворотами, що в подальшому оформлювались у Ковелі й далі розповзались по країні. Збитки бюджету з кожної мінімум 10-20 тисяч доларів

%d блогерам подобається це: