Події Розслідування

Ділянками Брюховицького лісу на Львівщині заволоділа родина зі списку РНБО

Діти підсанкційного львівського митника незаконно приватизували частину Брюховицького лісу на Львівщині. Про це повідомляє “ДІЛО” з посиланням на власні джерела.

Як стало відомо журналістам ІП «Діло» з власних джерел, ділянки у Брюховичах, за фактом незаконного відчуження яких відкрито кримінальне провадження, опинилися у власності ТарасаГнідцяМар’яниБокало та ВасиляБокало. Останні є дітьми «відомого» митника з Львівщини Івана Бокала, який у квітні цього року потрапив під санкції РНБО щодо людей, яких підозрюють у контрабанді.

Ділянки знаходяться у Брюховичах по вул. Музейній. Раніше ці землі належали ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Територія що опинились у приватній власності вищевказаних осіб сформована частково з ділянок по вул. Музейна 16, які Брюховицька селищна рада рішенням 16 сесії N329 від 04.05.2017 року надала у власність декільком фізичним особам під індивідуальне дачне будівництво, а також шести інших ділянок, які впродовж 2020 року у незаконний спосіб з’явились у лісі стараннями махінаторів.

Ділянки, які надавались у приватну власність рішенням сесії Брюховицької селищної ради у 2017 році та ділянки, які приватизовані незаконно.

Ділянки, щодо яких проводились дії з об’єднання, поділу, зміни меж

Ділянки, які опинилася у власності Тараса Гнідця, Мар’яни Бокало та Василя Бокало

Для заплутування слідів оборудки, усі ділянки по декілька раз перепродували, їх межі неодноразово змінювали шляхом поділу чи то об’єднання, про що свідчать архівні дані кадастрової карти.

Компанія, яка розробляла проектну документацію по цій скандальній території ТОВ «Галгеокадастр». До Державного земельного кадастру відомості по цих ділянках вносила Державний кадастровий реєстратор Оксана Павлів.

Бенефеціаром ТОВ «Галгеокадастр» є Галина Кічура, яка раніше працювала головним спеціалістом у відділі Держгеокадастру у м. Львів. Як повідомляють джерела ІП «Діло» роботу цієї компанії курує особисто Андрій Бережницький, начальник відділу Держгеокадастру у Львові.

Журналістам ІП «Діло» також вдалося з’ясувати, що у цьому ж районі Брюхович, неподалік від вулиці Музейна, також володіють земельними ділянками Бокало Ганна та Гнідець Ярослав. 

%d блогерам подобається це: