Важливо Події

Рада затвердила своїх членів комісії з відбору голови Бюро економічної безпеки

1 червня Верховна Рада Укрїни затвердила 2 представників до комісії з відбору голови Бюро економічної безпеки від фінансового комітету.

До складу комісії увійшли Людмила Рубаненко та Галина Шевченко.

Голова фінансового комітету Данило Гетманцев заявив, що Людмила Рубаненко – представник Всеукраїнської громадської організації “Спілка податкових консультантів України”, а Галина Шевченко – представник Національної асоціації адвокатів України.

За його словами, Рубаненко за версією GAAP in UA входить в топ-25: Найвпливовіші особи української бухгалтерії. Галина Шевченко є одним із провідних вітчизняних адвокатів – сказав нардеп.

Відповідно до закону про БЕБ, конкурсна комісія з відбору голови Бюро має складатися з трьох представників від РНБО, двох – від Верховної Ради за поданням податкового комітету, одного – від Верховної Ради за поданням комітету з питань правоохоронної діяльності, а також трьох членів, яких визначає Кабмін.

Детальніше про Бюро економічної безпеки, а також про вищезгаданих членів комісії читайте у нашому матеріалі “Конкурс з обрання керівника Бюро економічної безпеки може перетворитися на фікцію”.

%d блогерам подобається це: