Важливо Події

Любченко очолив Міністерство економіки

Верховна Рада України проголосувала за призначення голови Державної податкової служби Олексія Любченка – міністром економіки

На посаді голови Мінекономіки він замінив Ігоря Петрашка, звільненого парламентом 18 травня.

До нього з симпатією ставляться в Офісі президента, а посада першого віцепрем’єра робить Любченка формально другою людиною в уряді після прем’єра Шмигаля.

Формально Олексій Любченко не мав би займати дану посаду. Так як в 2009-2011 роки Любченко займав посаду заступника голови Державної податкової адміністрації України, а отже підпадає під дію Закону “Про очищення влади”.

Невдовзі після призначення головою ДПС у сина високопосадовця, 26-річного Андрія Любченка, знайшли коштовне майно підозрілого походження, повідомляє Слідство.Інфо.

Зокрема, за інформацією журналістів, з 2013 року йому належить квартира на понад 100 квадратів, а також паркомісце в одній з новобудов у центрі Києва. Вартість цього майже складала близько 215 тис. доларів.

На момент придбання Любченку-молодшому було 18 років.

Син високопосадовця заявив, що не пригадує, звідки у нього гроші на купівлю квартири і паркомісця, але припустив, що йому могли допомогти батьки.

За інформацією журналістів, у 2020 році син Любченка також придбав авто Porsche Macan 2019 року випуску. Ціна на такий автомобіль стартує від 72 тисяч доларів.

Чоловік пояснив покупку тим, що займається маркетингом у соцмережах.

Сам новоспечений міністр досить забезпечена людина, має у декларації родини кілька квартир, катер, дорогі авто, елітні годинники та сотні тисяч доларів заощаджень.

%d блогерам подобається це: