Важливо Події

Татаров може впливати на конкурс голови САП

На конкурс з обрання керівника Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури може впливати заступник керівника Офісу Президента Олег Татаров.

Журналісти програми “Схеми” з’ясували, що двоє членів комісії – Богдан Романюк і Олена Бусол – раніше працювали в одному аналітичному центрі профілактики і боротьби з корупцією при РНБО, коли його секретарем була Раїса Богатирьова. Також у період президентства Віктора Януковича разом із ним вони видали книгу на антикорупційну тематику. Закон про прокуратуру забороняє брати участь у конкурсі на керівника САП тим, хто боровся із корупцією за часів президента Януковича, проте щодо членів комісії, які обирають головного антикорупційного прокурора, таких заборон немає.

Антикорупційники нагадують, що глава САП може одним своїм рішенням або дати хід розслідуванню, або “поховати” його.

Нагадаємо, 15 лютого закінчився прийом документів від претендентів на три посади: заступника генпрокурора – керівника САП, заступника керівника САП і начальника п’ятого відділу управління процесуального керівництва підтримання державного обвинувачення та представництва в суді САП. Конкурс із вибору глави САП стартував 25 січня.

%d блогерам подобається це: