Актуально Події

Міст, що обвалився на Львівщині, ремонтували при Порошенку

Аварійний 61-річний міст, що обвалився 3 травня біля села Гайок у Львівській області, ремонтували за часів президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє видання dilo.net.ua з посиланням на блогера Рауль Чілачава

“По дорозі Луцьк-Львів втомився черговий міст. Тут же почався холівар з приводу того, що ось воно яке “Велике крадівництво”. Потім з’ясувалося, що дорогу ремонтували за часів Порошенка, але на міст грошей не було, тому просто оновили на ньому асфальт. Вийшли самі на себе. Буває…”, – коментує він.

За словами Чілачави, “битва попередників з наступниками трохи вже втомила, але хочеться поставити запитання: якщо тоді не було грошей на міст, то чому зараз є гроші на міст і де були гроші, коли не було грошей на міст?”.

Як повідомляв Укравтодор, через обвал мосту ніхто не постраждав, а для транспорту розробили схему об’їзду.

Міст через Західний Буг був побудований в 1960 році, відтоді жодного разу капітально не ремонтувався. У минулому році його включили в число об’єктів, які відремонтують за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Тендер на розробку проєктної документації вже проведено, найближчим часом проєкт реконструкції представлять техраді, а потім максимально оперативно і якісно відбудують міст.

%d блогерам подобається це: