Важливо Події

Завершено досудове розслідування в банку Аркада: виявлено розкрадання на 72 млн. гривень

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури завершено досудове розслідування стосовно ексголови правління АТ АКБ «АРКАДА» та 8 інших осіб за фактом привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 млн грн.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Розслідуванням встановлено, що підозрюваний, будучи Головою правління банку, разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», управителем яких є банк.

Шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з АТ АКБ «АРКАДА» та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва було виведено 50 млн грн. За аналогічною схемою під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна із активів банку виведено ще 22 млн грн.

Такими діями учасники організованої групи за сприяння пособників заподіяли АТ АКБ «АРКАДА» 72 млн грн шкоди.

Наразі слідство завершено. Підозрюваним та їх захисникам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення. Після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося співробітниками слідчого управління ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР Нацполіції України.

Нагадаємо, що на підставі рішення правління Національного банку від 25 серпня “Про віднесення АТ АКБ “Аркада” до категорії неплатоспроможних” у банку введена була тимчасова адміністрація.

Голова НБУ Кирило Шевченко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова КМДА Віталій Кличко підписали меморандум, за яким має вирішитися питання добудови та видачі квартир інвесторам ЖК Еврика, Патріотика, Патріотика на озерах.

Добудовою займатиметься ТОВ Столиця Груп, а плани розраховані приблизно на термін від трьох до п’яти років.

%d блогерам подобається це: